Náš příběh

Vítejte u My hobby horse“ v jedinečném obchůdku s krásnými hobby koníky!

Náš příběh se začal psát na podzim roku 2020 kdy se pro naše děti zavřeli stáje a my jsme ze dne na den přestali jezdit na živých konících. Do té doby jsme pravidelně již čtvrtým rokem dvakrát do týdne nasedali do koňského sedla, trénovali, přeskakovali překážky a vydávali se společně za dobrodružstvím do přírody.

A najednou všechno ustalo a my jsme v tu chvíli začali vymýšlet co dál... Doslechli jsme se, že ve Skandinávii se děti věnují zábavě jménem #HobbyHorsing a to nás přivedlo na myšlenku ušít si vlastního koníka!  Vytvořili jsme první střihy, nakoupili materiál a po několika šicích pokusech vznikl ten pravý prototyp Hobby koníka. Tento nápad se však zalíbil nejen rodině a přátelům, ale i širšímu okolí, kteří u nás začali naše koníky poptávat.

Započali přípravy a výběr těch nejkvalitnějších materiálů pouze od českých výrobců s atestem OEKO-TEX® Standard vhodným pro děti. Navázali jsme spolupráci s paní Dášou, která je maminkou 8 dětí a ve volných chvílích nám pomáhá s přípravnými pracemi a vše poctivě ručně zpracováva. Finální dokončení koníka před zabalením a zasláním probíhá v naší malé dílničce, kde pracujeme dnem i nocí, abychom vykouzlili úsměv na tvářích našim milým zákazníkům. Dbáme na to, aby byl každý produkt jedinečný, kvalitně vyrobený a budil radost už při rozbalování. 

Následovala tvorba webových stránek a zdokonalení výrobního procesu. Po pár měsících jsme se rozhodli vyjít na světlo světa a nabídnou vám tak naše ručně šité koníky. V květnu 2021 se nám společně povedlo spustit e-shop a za první měsíc vás už bylo několik desítek, kteří si u nás Hobby koníka pořídili. My máme obrovskou radost, že se vám naše práce líbí a dává vám smysl. 

Věříme, že Vám poradíme s výběrem vhodného koníka pro Vaše děti, vnoučata, synovce, neteře, ale třeba i děti vašich přátel. A třeba to nebude jen o koních, ale časem o doplňcích nebo celé stáji.

Tak co, přidáte se k nám? Budeme velmi rádi ;-)

S láskou Christi, Shanti a Sophie ❤️

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení