MATERIÁLY A UDRŽITELNÁ VÝROBA

VĚŘÍME VE FÉROVÝ SVĚT

 Neustále hledáme nové způsoby, jak vylepšit kvalitu a udržitelnost výroby - od materiálů přes zpracování až k zákazníkovi. Při každé příležitosti zlepšujeme náš design a výběr materiálů tak, aby byly všestranné a vhodné pro jakoukoliv aktivitu s hobbyhorse. Otevřeně sdílíme všechny výrobní procesy, které u nás probíhají. Dbáme na bezplastovost a materiálem neplýtváme. 

Cílem naší práce je být efektivní firmou, která veškeré suroviny dokáže maximálně zužitkovat a tím vyprodukuje minimální množství odpadu. 

Materiály a výroba
Materiály a výroba

MATERIÁLY A DODAVATELÉ

Kompletní výroba hobby koníků a příslušenství probíhá v Havířovské dílně. Všichni naši dodavatelé jsou z 90 % lokální firmy, které splňují přísně etické parametry. Naše produkty jsou zhotoveny výhradně z kvalitních materiálů jako je velboa, satén, eko kůže nebo 100 % bio bavlněný beránek. Naše dílna je co nejvíce bezodpadová a dohlížíme na to, aby se i ten nejmenší kousek látky zužitkoval.

Začali jsme využívat veškerý odpad z výroby a tím jsme snížili zátěž životního prostředí.

UDRŽITELNÁ VÝROBA

Podporujeme sociální odpovědnost a celková naše výroba je pod jednou střechou. Zaměstnáváme ženy, které by na klasickém trhu práce nebylo lehké zaměstnat. Naši nejstarší zaměstnankyni je pani Dáša, která ma osm dětí a je ženou v domácnosti. Pracuje u nás jako hlavní stříhačka a připravuje vše okolo hřív. 

Vzhledem k tomu, že je naše dílna u nás doma a je již příliš malá na to, aby nám stačila, tak hledáme způsoby jak naši dílnu přestěhovat a tím rozšířit výrobu.

Materiály a výroba

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení