MATERIÁLY A UDRŽITELNÁ VÝROBA

VĚŘÍME VE FÉROVÝ SVĚT

 Neustále hledáme nové způsoby, jak vylepšit kvalitu a udržitelnost výroby - od materiálů přes zpracování až k zákazníkovi. Při každé příležitosti zlepšujeme náš design a výběr materiálů tak, aby byly všestranné a vhodné pro jakoukoliv aktivitu s hobbyhorse. Otevřeně sdílíme všechny výrobní procesy, které u nás probíhají. Dbáme na bezplastovost a materiálem neplýtváme. 

Cílem naší práce je být efektivní firmou, která veškeré suroviny dokáže maximálně zužitkovat a tím vyprodukuje minimální množství odpadu. 

Materiály a výroba
Materiály a výroba

MATERIÁLY A DODAVATELÉ

Kompletní výroba hobby koníků a příslušenství probíhá v Havířovské dílně. Všichni naši dodavatelé jsou z 90 % lokální firmy, které splňují přísně etické parametry. Naše produkty jsou zhotoveny výhradně z kvalitních materiálů jako je velboa, satén, eko kůže nebo 100 % bio bavlněný beránek. Naše dílna je co nejvíce bezodpadová a dohlížíme na to, aby se i ten nejmenší kousek látky zužitkoval.

Začali jsme využívat veškerý odpad z výroby a tím jsme snížili zátěž životního prostředí.

UDRŽITELNÁ VÝROBA

Podporujeme sociální odpovědnost a celková naše výroba je pod jednou střechou. Zaměstnáváme ženy, které by na klasickém trhu práce nebylo lehké zaměstnat. Naši nejstarší zaměstnankyni je pani Dáša, která ma osm dětí a je ženou v domácnosti. Pracuje u nás jako hlavní stříhačka a připravuje vše okolo hřív. 

Vzhledem k tomu, že je naše dílna u nás doma a je již příliš malá na to, aby nám stačila, tak hledáme způsoby jak naši dílnu přestěhovat a tím rozšířit výrobu.

Materiály a výroba