Vítejte u My Hobbyhorse

náš příběh

v jedinečném obchůdku s krásnými hobby koníky!

Náš příběh se začal psát na podzim roku 2020, kdy se pro naše děti zavřeli stáje a my jsme ze dne na den přestali jezdit na živých konících. Do té doby jsme pravidelně již čtvrtým rokem dvakrát do týdne nasedali do koňského sedla, trénovali, přeskakovali překážky a vydávali se společně za dobrodružstvím do přírody.

A najednou všechno ustalo a my jsme začali vymýšlet co dál... 

Doslechli jsme se,

že ve Skandinávii se děti věnují zábavě jménem #HobbyHorsing a to nás přivedlo na myšlenku ušít si vlastního koníka!  Vytvořili jsme první střihy, nakoupili materiál a po několika šicích pokusech vznikl ten pravý prototyp Hobby koníka. Tento nápad se však zalíbil nejen rodině a přátelům, ale i širšímu okolí, kteří u nás začali naše koníky poptávat.

náš příběh
náš příběh

Započali přípravy

a výběr nejkvalitnějších materiálů od Evropských výrobců s atestem OEKO-TEX® Standard vhodných pro děti. Navázali jsme spolupráci s paní Dášou, která je maminkou 8 dětí a ve volných chvílích nám pomáhá s přípravnými pracemi a vše poctivě ručně zpracuje. Finální dokončení koníka před zabalením a zasláním probíhá v naší malé dílně, kde dnem i nocí pracujeme, abychom vykouzlili úsměv na tvářích našim milým zákazníkům. Dbáme na to, aby byl každý produkt jedinečný, kvalitně vyrobený a budil radost už při rozbalování.

Následovala tvorba webových stránek

a zdokonalení výrobního procesu. Po pár měsících jsme se rozhodli vyjít na světlo světa a nabídnou vám tak naše ručně šité koníky. V květnu 2021 se nám společně povedlo spustit e-shop a za první měsíc vás už bylo několik desítek, kteří si u nás Hobby koníka pořídili. My máme obrovskou radost, že se vám naše práce líbí a dává vám smysl.

Věříme, že Vám poradíme s výběrem vhodného koníka pro Vaše děti, vnoučata, synovce, neteře, ale třeba i děti vašich přátel. A třeba to nebude jen o koních, ale časem o doplňcích nebo celé stáji.

Tak co, přidáte se k nám? Budeme velmi rádi ;-)

S láskou Kristi, Shanti a Sophie ❤️

NAŠE MILNÍKY:

náš příběh

AMBASADORKY

  v lednu 2022 se k nám přidali tři nové holky jako AMBASADORKY, které mají možnost naše výrobky na vlastní kůži testovat a radit nám co a jak zlepšit. Děláme z času na čas streamy kde ukazujeme co jsme vyrobili a co do budoucna chystáme. Rozhodně je, se na co do budoucna těšit.
náš příběh

TRÉNINKY HAVÍŘOV

v březnu 2022 jsme otevřeli pravidelné tréninky pro holky z Havířova a okolí, které momentálně navštěvuje 7 holek. Na trénincích se soustředíme na skoky do výšky a parkur. Od září budeme pravidelně trénovat v sportovní hale a taky vznikne odpolední Hobbyhorse kroužek na první základní škole v Havířově.
náš příběh

PŮJČOVNA HOBBYHORSE

jako první v České republice jsme v červenci 2022 spustili online půjčovnu Hobbyhorse koníků. Rozhodli jsme se tak podat pomocnou ruku všem, kteří o Hobbyhorsingu uvažují, ale nejsou si jistí jestli je bude dlouhodobě bavit.  A až nebudete hobby koníka potřebovat, vrátíte nám ho zase zpátky.
náš příběh

VÝHODY HOBBYHORSINGU

  • 100% ZDRAVÝ SPORT
  • PRO KAŽDOU HOLKY
  • RADOST A FANTAZIE
  • TESTOVÁNO NA DĚTECH
  • VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE