My a Hobbyhorsing

My a hobbyhorsing

Ahoj, já jsem Kristína

a vítám vás ve světě hobbyhorsingu.

Spolu s mými dcerami Shanti a Sophie tvoříme základ našeho eshopu, který se snaží začlenit dětskou radost a fantazii do běžného života.

Našim posláním je rozběhat České holky a motivovat je k smysluplnému trávení volného času. Svoboda a radost z pohybu je důležitá a taky nebát se dělat to, co nás baví. Dlouho jsem hledala odvahu jít si svojí cestou, až jsem ji našla. A s každým dalším vytvořeným koníkem mám radost z toho, co vše se nám společně daří a kolik z vás se k nám přidává.

My Hobbyhorse

Chceme jen lepší svět pro další generace dívek.

My a hobbyhorsing

PRVNÍ ONLINE PŮJČOVNA

Podáme pomocnou ruku těm, kteří o Hobbyhorsingu uvažují, ale nejsou si jistí, jestli je bude dlouhodobě bavit. S radostí půjčujeme koníky na určitou dobu pro vaše děti.
My a hobbyhorsing

SPOLEČENSKÝ PŘESAH

Dnes už My hobbyhorse není jen e-shop,  ale aktivní komunita zaměřena na pravidelné tréninky a vzdělávání holek v Havířově. Chceme být opravdu zodpovědni  za to, co vyrábíme.
My a hobbyhorsing

TRVALÁ UDRŽITELNOST

Hobbyhorse koníky a doplňky vyrábíme smysluplně v naši malé dílně na severní Moravě v České republice.  Tím je náš e-shop v souladu  s udržitelnou výrobou.

Vstupte do našeho světa:

My a hobbyhorsing

VÝHODY HOBBYHORSINGU

  • 100% ZDRAVÝ SPORT
  • PRO KAŽDOU HOLKY
  • RADOST A FANTAZIE
  • TESTOVÁNO NA DĚTECH
  • VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení