Půjčovna hobbyhorse - nová služba

Otevřeli jsme první půjčovnu hobbyhorse v ČR

Mílí naši zákazníci, před koncem školního roku se nám úspěšně povedlo otevřít úplně první půjčovnu hobbyhorse v České republice.

Je určena především těm z vás, kteří o hobbyhorsingu uvažujete, ale nejste si jistí jestli vás bude dlouhodobě bavit.

Půjčovna hobbyhorse - nová služba

Půjčování má smysl

Službu jsme zavedli jako reakci našeho okolí a to hlavně dětí, které se chystají na závody a chtějí si zajezdit na profesionálním hobbíkovi, nebo pro ty, kteří o hobbyhorsingu uvažují ale pořád váhají. 

Jedna i druhá skupinka dětí potřebuje naší podporu, kterou im v rámci půjčování nabízíme. Podpora je vlastně v tomhle sportu na prvním místě. Ať už v rámci sportu jako takovém nebo právě co se týče vybavení ke koníkům.

K myšlence mě přivedli děti

Děti si často mezi sebou něco půjčují a po nějakou dobu si s tím hrají. Plyne z toho určitá radost z vlastnění něčeho nového i když půjčeného. Naplní se v nich potřeba nové věci, kterou pak vracejí majiteli a sami zhodnotí jestli by se jim taky hodila nebo se bez ní obejdou.

Takhle funguje i naše půjčovna hobby koníků. Dítě má možnost si koníka po dobu jednoho měsíce  půjčit a samé na sobě otestuje jestli mu hobbyhorsing jako sport vyhovuje nebo ne.

Půjčovna hobbyhorse - nová služba
Půjčovna hobbyhorse - nová služba

Výroba špičkových hobby koníků

Od nás jako od výrobců se tím pádem očekává kvalitní certifikované materiály z kterých koníky vyrábíme, etické chování a skvělý zákaznický servis. 

Našim dlouhodobým záměrem je vyrábět koníky, které by toho po materiální stránce zvládli opravdu hodně. Představa, že si naše děti hrají s hobby koníkem a pak vidíme společně děti našich dětí hrát si s tou samou hračkou je nepopsatelně krásná. 

Od dítěte k dítěti

Kvalita je u nás na prvním místě. Každý kus je ručně vyladěný a neodejde z naší dílny bez toho, aby ho nezkontrolovali minimálně dvě pracovnice. Tím minimalizujeme vaši reklamaci, která se u nás momentálně pohybuje v jednotkách kusech. 

Dbáme na to, aby naše výrobky byli v souladu s cirkulární ekonomikou, která je součásti opatření vedoucí ke klimaticky neutrální a konkurenceschopné ekonomice. Mezi její pilíře patří snížení množství používaných toxických látek a fokus na ekodesign, tedy na výdrž a co nejdelší životní cyklus.

Půjčovna hobbyhorse - nová služba

Naše služby jsou určeny pro všechny děti, které o hobbyhorsing projeví zájem. A jestli u tohoto sportu zůstanou, nebo ne je jen na nich samotných. Nám zbývá jen to nejdůležitější... podpora a pochopení pro každé jejich rozhodnutí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení