Sportovní klub hobbyhorsing Havířov - aktivně a smysluplně.

Hlavním posláním SKHH HAVÍŘOV jsou pravidelné tréninky a příprava na hobbyhorsingové závody. Náš sportovní klub vznikl přirozeně z potřeby setkávání dětí a jejich zájmu o hobbyhorsing v Havířově.  Máme za sebou první sezonu kdy jsme v březnu 2022 zahájili naši první sportovní sezonu. Tréninky probíhají ve venkovních prostorách přilehlé Lučiny a v parcích po Havířově.

Hobbyhorse sportovní klub

Šťastnější děti díky sportu

Pohybové návyky od útlého dětství zásadně formují správnou stavbu těla, psychickou odolnost a taky naše budoucí sportovní úspěchy.

Pravidelný pohyb je nezbytný pro správné držení těla, vývoj kostí a páteře. Pohybové návyky dětí rozhodují o tom, jak budou pohyblivé během života a zda se u nich nevyskytnou některé ortopedické potíže jako například skolióza nebo bolesti zad. Řadě takovým problémům lze poměrně snadno předcházet, potřeba je především vůle a podpora rodičů.

Hobbyhorsing cesta zdraví

Je jedním z nejmladších sportů současnosti. Zvyšuje sebevědomí, utužuje vnitřní motivaci, zlepšuje kondici a působí pozitivně ve všech oblastech života. Je také označován jako absolutně nejpřátelštější sport, sport, který podporuje přirozenou komunitu mezi holkami.

V rámci sportovního klubu nabízíme všem, kteří projeví zájem možnost poznat rekreační i zavodní formu hobbyhorsingu. 

Hobbyhorse sportovní klub
Hobbyhorse sportovní klub

VÝHODY HOBBYHORSINGU

  • 100% ZDRAVÝ SPORT
  • PRO KAŽDOU HOLKY
  • BĚH A SKOKY DO VÝŠKY
  • TESTOVÁNO NA DĚTECH
  • VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Radost z pohybu a zdravé dětství je to nejdůležitější...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení