Sportovní klub hobbyhorsing Havířov - aktivně a smysluplně.

Hlavním posláním SKHH HAVÍŘOV jsou pravidelné tréninky a příprava na hobbyhorsingové závody. Náš sportovní klub vznikl přirozeně z potřeby setkávání dětí a jejich zájmu o hobbyhorsing v Havířově.  Máme za sebou první sezonu kdy jsme v březnu 2022 zahájili naši první sportovní sezonu. Tréninky probíhají ve venkovních prostorách přilehlé Lučiny a v parcích po Havířově.

Hobbyhorse sportovní klub

Šťastnější děti díky sportu

Pohybové návyky od útlého dětství zásadně formují správnou stavbu těla, psychickou odolnost a taky naše budoucí sportovní úspěchy.

Pravidelný pohyb je nezbytný pro správné držení těla, vývoj kostí a páteře. Pohybové návyky dětí rozhodují o tom, jak budou pohyblivé během života a zda se u nich nevyskytnou některé ortopedické potíže jako například skolióza nebo bolesti zad. Řadě takovým problémům lze poměrně snadno předcházet, potřeba je především vůle a podpora rodičů.

Hobbyhorsing cesta zdraví

Je jedním z nejmladších sportů současnosti. Zvyšuje sebevědomí, utužuje vnitřní motivaci, zlepšuje kondici a působí pozitivně ve všech oblastech života. Je také označován jako absolutně nejpřátelštější sport, sport, který podporuje přirozenou komunitu mezi holkami.

V rámci sportovního klubu nabízíme všem, kteří projeví zájem možnost poznat rekreační i zavodní formu hobbyhorsingu. 

Hobbyhorse sportovní klub
Hobbyhorse sportovní klub

VÝHODY HOBBYHORSINGU

  • 100% ZDRAVÝ SPORT
  • PRO KAŽDOU HOLKY
  • BĚH A SKOKY DO VÝŠKY
  • TESTOVÁNO NA DĚTECH
  • VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Radost z pohybu a zdravé dětství je to nejdůležitější...